Bunu da gördük! Konya’da fuhuş operasyonu! Fotoğraflardan katalog yapıp, müşterilere göndermişler

[adinserter name=”Site İçi Arama Motoru”]

 

[adinserter name=”Feed İçi Reklam”]

 

Konya merkezli 3 ilde düzenlenen fuhuş operasyonunda 3’ü kadın 12 şüpheli gözaltına alındı.

Yapılan araştırmalarda şüphelilerin, kadınların fotoğraflarıyla hazırladıkları katalogları, müşterilerine gönderdikleri, ayrıca ‘Apartmanda elektrik var’ şifrelerini kullandıkları ortaya çıktı.

 

[adinserter name=”yazı içi reklam”]

 

İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesi Ahlak Büro Amirliği ekipleri, yabancı uyruklu kadınları fuhşa zorladıkları öne sürülen çeteye yönelik çalışma başlattı. Yapılan teknik ve fiziki takibin ardından da geçen salı günü, Konya, Antalya ve Çankırı’da belirlenen adreslere eş zamanlı operasyon düzenledi. Operasyonda biri yabancı uyruklu 3’ü kadın 12 şüpheli gözaltına alındı.

 

[adinserter name=”Görüntülü Yatay Esnek”]

 

KATALOG YAPMIŞLAR Yürütülen soruşturmada, şüphelilerin, müşterilerine, ‘Apartmanda elektrik var’ ya da ‘Apartmanda elektrik yok’ şifereleriyle fuhuş için kadın olup olmadığını bildirdikleri saptandı. Kadınların fotoğraflarından hazırladıkları katalogları da müşterilerine gönderdikleri belirlendi. Şüphelilerin cep telefonlarında ise kadınların fotoğrafları ele geçirildi.

 

[adinserter name=”Görüntülü Kare Esnek”]

 

Türkiye’ye iş bulmak için gelen yabancı uyruklu kadınları, iş vaadiyle kandırıp, pasaportlarına el koyarak, fuhuşa zorladıkları öne sürülen 12 şüpheli, sorgularının ardından ‘Fuhşa yer temin etmek ve sahtecilik’ suçlarından bugün adliyeye sevk edildi.Şüpheli kadınlardan C.K.’nın eşi S.O.’nun daha önce yapılan bir fuhuş operasyonunda gözaltına alınıp, tutuklandığı belirtildi.Operasyonda kurtarılan 25 kadının sınır dışı edildiği öğrenildi.

Kaynak : https://www.takvim.com.tr/guncel/2020/06/25/bunu-da-gorduk-konyada-fuhus-operasyonu-fotograflardan-katalog-yapip-musterilere-gondermisler

 

[adinserter name=”Feed İçi Reklam”]

[adinserter name="yazı içi reklam"]

[adinserter name="Görüntülü Yatay Esnek"]

[adinserter name="Görüntülü Kare Esnek"]

[adinserter name="Görüntülü Dikey Esnek"]

[adinserter name="Görüntülü Yatay 728 x 90"]

[adinserter name="Kare Görüntülü Reklam 300 x 250"]
error: İçerik korunuyor !!!