Johnny Depp Türkiye’ye Koltuk Değnekleriyle Geldi! Sorulara Türkçe Yanıt Verdi

Johnny Depp’li Hollywood Vampires Grubu İstanbul’da Konser Verdi

Johnny Depp‘li Hollywood Vampires grubu İstanbul‘da konser verdi. Grubun dünya turnesi kapsamında Life Park İstanbul’da verdiği konser öncesinde, Türk rock müziğinin önemli seslerinden Ogün Şanlısoy da sahne aldı.Rock müzikseverlerin ilgi gösterdiği konserde katılımcılar eğlenceli anlar yaşadı.Hollywood Vampires grubu, 2015 yılında, 1970’lerde ölen rock yıldızlarının müziğini onurlandırmak için Alice Cooper, Johnny Depp ve Joe Perry tarafından kuruldu.

 

Youtube Video

 

 

Neo Events ve Stellar organizasyonuyla Türkiye’ye gelen grupta, Johnny Depp, hem şarkı söylüyor hem de bas gitar, ritim ve klavyede yer alıyor. Kendi adlarını taşıyan albümün yanı sıra “Rise”, “Candy From Strangers” ve “Live in Rio” gibi albümlere de imza atan grup, konserin tüm gelirini depremzedeler yararına DEC (Disasters Emergency Committee) deprem yardım fonuna bağışlayacaklarını açıklamıştı.Doğuş Yayın Grubu’nun medya sponsorluğunu üstlendiği konser öncesi, Hollywood Vampires grubu, İstanbul’a gelir gelmez Star Ana Haber Sunucusu Nazlı Çelik’le bir araya gelerek röportaj verdi.

Hollwood yıldızı Johnny Depp üyesi olduğu rock grubu Hollywood Vampires’ın yarın vereceği konser için İstanbul’a geldi. Bugün 60’ıncı yaşına basan ünlü aktör, basın mensuplarına Türkçe ‘teşekkür’ etti. “Hollywood Vampires Live Tour” kapsamında LifePark İstanbul sahnesinde hayranlarıyla buluşacak grup, konser gelirini depremzedelere bağışlayacak. Johnny Depp’in de aralarında olduğu Hollywood Vampires grubu, dünya turu kapsamında dün Romanya’da verdikleri konserin ardından bugün başkent Bükreş’ten özel uçakla saat 16.00 sıralarında İstanbul’a geldi.

 

johnny-deppli-hollywood-vampires-grubu-istanbulda-konser-verdi-urfadanhabervar-urfadan-haber-var-urfadanhaber-kultur-sanat

 

Johnny Depp, Alice Cooper ve Joe Perry’den oluşan Hollywood Vampires grubu, bu haberi bir video mesajla duyurmuştu. Johnny Depp, iki gün önce ayak bileğini incitmesi nedeniyle, üyesi olduğu rock grubu Hollywood Vampires ile Amerika’daki üç konserini ertelediklerini açıkladı. Grup üyelerinin 10 Haziran’da İstanbul’da verecekleri konser ise bu durumdan etkilenmedi. Depp’ten ve organizsyon şirketinden gelen açıklamada “Turnenin Avrupa ayağı ve İstanbul konseri yapılacak” denildi.

Hollywood Vampires cephesinden bugün dikkat çekici bir haber daha geldi. Grup üyeleri, İstanbul konserlerinin tüm gelirini deprem mağdurlarına bağışlayacaklarını açıkladı. Johnny Depp, Alice Cooper ve Joe Perry’den oluşan Hollywood Vampires grubu, bu haberi bir video mesajla duyurdu.

Bu anlamlı davranışa imza atan Hollywood Vampires, 10 Haziran’da Star TV’nin medya sponsorluğunda Lifepark’ta hayranlarıyla buluşacak. Neo Events ve Stellar organizasyonuyla Türkiye’ye gelecek grubup VİP konser biletleri tükendi. Normal biletler 1000 TL, sahne önü biletleri 2500 TL’den satılıyor. Hollywood Vampires, Johnny Depp’le bir dönemin efsane rock müzisyenleri Alice Cooper ve Joe Perry’yi bir araya getiriyor. Grupta Jonny Depp, hem şarkı söylüyor hem de bas gitar, ritim ve klavyede yer alıyor.

Hürriyet gazetesi yazarı Mehmet Özdağ’ın haberine göre konser, 13 Eylül Pazar akşamı İstanbul Life Park’ta yapılacak.

Özdağ, organizasyonla ilgili olarak “Aktif Bank’ın sponsorluğunda, Neo Events’in organizasyonuyla düzenlenecek konserin biletleri satışta. 220 liradan başlayan bilet fiyatları, deluxe lounge’da 1100 liraya çıkıyor. Biletleri hızla tükenen konserin ‘VIP’ kategorisi de var. VIP biletin ücreti ise 10 bin lira. VIP bilet alarak konseri en ön sıradan izleyebileceğiniz gibi, sahne öncesi grup üyeleriyle de tanışabilirsiniz. Yani 10 bin lira ödeyerek 72 yaşındaki Alice Cooper, 70 yaşındaki Joe Perry ve 57 yaşındaki Johnny Depp’le selfie çekip sosyal medyada hava atma şansınız var…” ifadesini kullandı.

TÜRKÇE TEŞEKKÜR ETTİ

Dünya turuna çıkmadan önce ayak bileğinden sakatlanan Depp, İstanbul Havalimanı Genel Havacılık Terminali’nden koltuk değneğiyle yürüyerek çıktı. Depp, kendisini takip eden basın mensuplarına el sallayarak selamladı. Bugün 60’ıncı yaşını kutlayan ünlü aktör; gazetecilerin doğum gününü tebrik ederek, “Bir şey söylemek ister misiniz?” şeklindeki sorusuna, Türkçe teşekkür ederek yanıt verdi.

KONSER GELİRİ DEPREMZEDELERE

Özel güvenlik görevlilerinin koruması altından terminalden çıkan Depp, kendisini bekleyen araca binerek havalimanından ayrıldı. Hollywood yıldızı kısa bir süre önce ayak bileğinden sakatlanmış ve ABD’deki üç konserini iptal etmişti. Rock grubu Hollywood Vampires, İstanbul konserinin tüm gelirini depremzedelere bağışlayacaklarını açıklamıştı. Grup üyeleri, İstanbul konserlerinin tüm gelirini deprem mağdurlarına bağışlayacaklarını açıkladı.

Grup üyeleri yaptıkları açıklamada şunları söylemişti;

“10 Haziran’da İstanbul LifePark’a geliyoruz. Aynı zamanda birçok masum insanın hayatına mal olan yıkıcı depremlerin etkisini bir nebze olsun azaltmak ve ihtiyaç duyulan yardımın toplanmasına katkıda bulunmak icin 10 Haziran akşamı İstanbul’da vereceğimiz konserin tüm gelirini DEC (Disasters Emergecy Commitee) deprem yardım fonuna bağışladık.”

Tıbbi bakım, barınak, yiyecek, su, battaniye ve ısıtma dahil olmak üzere acil yardım sağlayan ilk müdahale ekipleri arasında yer alan DEC, özellikle 6 Şubat depremi sonrasında büyük bir bağış kampanyası başlattı ve halen sürdürüyor.

error: İçerik korunuyor !!!