Eğitim Camiası Yine Bir Acıyla Sarsıldı

Kahramanmaraş Eğitim camiası “ Büyüklerim, sevgili dostlarım; Bu sabah kısmetse beyinden bir cerrahi operasyon geçireceğim.

Öncelikle hakkınızı helal edin. Sonra da bol bol dualarınızı bekliyorum.” diyen Abdulkadir Avcı’nın vefat haberiyle şoka girdi. Daha önce İlk görev yeri olarak Turan İlkokulu daha sonra da Dulkadiroğlu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nde çalışan ve tayinle Gaziantep’ e giden Abdulkadir Avcı…

Kahramanmaraş Eğitim camiası “ Büyüklerim, sevgili dostlarım; Bu sabah kısmetse beyinden bir cerrahi operasyon geçireceğim. Öncelikle hakkınızı helal edin. Sonra da bol bol dualarınızı bekliyorum.” diyen Abdulkadir Avcı’nın vefat haberiyle şoka girdi.

Daha önce İlk görev yeri olarak Turan İlkokulu daha sonra da Dulkadiroğlu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nde çalışan ve tayinle Gaziantep’ e giden Abdulkadir Avcı rahatsızlığı nedeniyle beyin ameliyatı gerekiyordu. 16 Aralık 2019 tarihinde  bir Sosyal Medya hesabından

 “ Büyüklerim, sevgili dostlarım; Bu sabah kısmetse beyinden bir cerrahi operasyon geçireceğim. Öncelikle hakkınızı helal edin. Sonra da bol bol dualarınızı bekliyorum. Diye yazmıştı.

Ankara da Ameliyat sonrası yoğun bakıma giren Abdulkadir Avcı, yoğun bakımda bugün (31 Aralık 2019) vefat etti. Azimli, beyefendi, görevine sadık, inançlı bir mizaca sahip kişiliğiyle  beklenmeyen vefatı eğitim camiasını çok üzdü.

Merhum Abdulkadir Avcı 01.01.2020 Çarşamba günü Öğle namazına müteakip Onikişubat Dereboğazı mezarlığında toprağa verilecek.

https://www.urfadanhabervar.com  olarak ,Merhuma Allah’tan rahmet, kederli ailesine ve sevenlerine, sabr-ı cemil dileriz.

ABDULKADİR AVCI

Yaş: 36 MERKEZ /
Ana adı:ELİFE
Baba adı:ARİF
Doğum tarihi:03.07.1983
Vefat tarihi:31.12.2019
Defin tarihi:01.01.2020
Defin yeri:DEREBOĞAZI MAH.MEZARLIĞI ()
Cenaze kaldırma saati:Öğle Namazına Müteakip
Cenaze kaldırma yeri:DEREBOĞAZI CAMİİ
Cenaze yakını:
Taziye adresi:
Anons metni:ASLEN DEREBOĞAZI MAHALLESİN DEN OLUP, GAZİANTEP İLİNDE İKAMET EDEN, ARİF AVCI NIN OĞLU, SÜLEYMAN GÖZÜBÜYÜK VE MERHUM AHMET AVCI NIN TORUNU, MUSTAFA AVCI, HALİT VE AHMET GÖZÜBÜYÜK ÜN YEĞENİ, MİLLİ EĞİTİM PERSONELİ ABDULKADİR AVCI VEFAT ETMİŞTİR.

 

One thought on “Eğitim Camiası Yine Bir Acıyla Sarsıldı

Yorumlar kapatıldı.

error: İçerik korunuyor !!!