Cristiano Ronaldo’nun Acı Günü! Yeni Doğan Bebeği Vefat Etti

Cristiano Ronaldo‘nun acı günü! Yeni doğan bebeği vefat etti. Cristiano Ronaldo ve Georgina Rodriguez çifti, yeni doğan ikizlerinden oğullarının vefat ettiğini, kızlarının ise sağlıklı bir şekilde dünyaya geldiğini açıkladı.

İngiltere Premier Lig takımlarından Manchester United’ın dünyaca ünlü Portekizli Cristiano Ronaldo, yeni doğan ikizlerinden birinin vefat ettiğini açıkladı.

“Sen bizim meleğimizsin”

Sosyal medya hesabından hayat arkadaşı Georgina Rodriguez ile birlikte ortak açıklama yapan 37 yaşındaki futbolcu “Yeni doğan oğlumuzu maalesef kaybettik. Çok üzüntülüyüz. Bu, bir anne ve bir babanın yaşayabileceği en büyük acı. Kızımızın doğumu, biraz da olsa şu anda bize güç, umut ve mutluluk veriyor… Canım oğlumuz, sen bizim meleğimizsin. Seni her zaman seveceğiz.” ifadelerini kullandı.

Manchester United’ın yıldız futbolcusu Cristiano Ronaldo, yeni doğan bebeğinin vefat ettiğini açıkladı.

Portekizli futbolcu Instagram hesabından yaptığı paylaşıma, “Bu, bir anne ve babanın yaşayabileceği en büyük acı. Kızımızın doğumu bize şu an güç, umut ve mutluluk veriyor. Canım oğlumuz, sen bizim meleğimizsin. Seni her zaman seveceğiz” notunu düştü.

Cristiano Ronaldo, 28 Ekim 2021’de Instagram hesabından bir paylaşımda bulunarak Georgina Rodriguez’den ikiz çocukları olacağını duyurmuştu.

2010 senesinde ilk kez baba olan Cristiano Ronaldo’nun 5 çocuğu bulunuyor. Portekizli yıldızın 3 çocuğu taşıyıcı anneden dünyaya geldi. Georgina Rodriguez’den Alana Martina adında bir kızı olan Cristiano Ronaldo’nun çocuklarının 3’ü kız, 2’si erkek.

error: İçerik korunuyor !!!