Usta Oyuncu Hüseyin Elmalıpınar Hayatını Kaybetti!

Oyuncu Hüseyin Elmalıpınar (51), Şişli’de kalp krizi geçirdi. 1971 doğumlu Elmalıpınar, kaldırıldığı hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen yaşamını yitirdi. Ezel, Kolpaçino gibi çok projelerde rol alan usta oyuncu Hüseyin Elmalıpınar’dan acı haber geldi. 51 yaşındaki Hüseyin Elmalıpınar hayatını kaybetti. İstanbul Şişli’de ikamet eden ünlü oyuncu Hüseyin Elmalıpınar geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybetti. Polis ekiplerinin konuyla ilgili çalışması sürüyor.

HÜSEYİN ELMALIPINAR KİMDİR?

Hüseyin Elmalıpınar 23 Mart 1971 tarihinde Ankara’da dünyaya gelmiştir.

İlk ve orta öğrenimini Ankara’da tamamlayan oyuncu, sahnenin alaylı oyuncularındandır.

Tiyatroya Ankara Ekin Tiyatrosu’nda başladı. İlk olarak Çiçek Taksi dizisi ile ekranlarda izlediğimiz oyuncu 2007 yılında yayınlanan Kutsal Damacana filminde ufak bir rol almasına rağmen unutulmayacak bir repliğe imza atarak akıllarda kalmıştır.

2009 yılında Kolpaçino filminde, Hüseyin adındaki bir kabadayıyı oynamıştır.

2005-2007 yılları arasında yayınlanan Acı Hayat dizisinde, önce “Terzi”nin, daha sonra “Mehmet Kosovalı”nın sağ kolu olan “Numan” karakterini canlandırmanın yanı sıra bir çok dizi ve filmde rol almıştır.

usta-oyuncu-huseyin-elmalipinar-hayatini-kaybetti-urfahaber-urfadanhabervar-min

SON FİLMİNİ İZLEYEMEDEN HAYATINI KAYBETTİ

Başrollerinde Halil Ergün, Erkan Petekkaya ve Turgay Tanülkü’nün yer aldığı yönetmenliğini İhsan Taş’ın üstlendiği “Dedemin Gözyaşları” isimli filmde rol alan Hüseyin Elmalıpınar’ın ani kaybı tüm ekibi derinden üzdü. Elmalıpınar, son filmini izleyemeden hayata gözlerini yumdu.

 

“Çiçek Taksi”, “Kurtlar Vadisi”, “Deli Yürek” ve “Çocuklar Duymasın” dizilerinin yanı sıra birçok sinema filminde rol alan oyuncu Hüseyin Elmalıpınar’dan acı haber geldi. Elmalıpınar, geçirdiği kalp krizi sonucu yaşamını yitirdi.

 

DEDEMİN GÖZYAŞLARI TÜRKİYE’Yİ AĞLATACAK

SnobMagazin’de yer alan habere göre; Dedemin Gözyaşları filmi, şirin bir sahil kasabasında yaşayan Kemal’in (Halil Ergün), henüz bebekken anne ve babasını trafik kazasında kaybeden torunu Mustafa’yla (Ali Kürşat Uzun) olan hayatını anlatıyor. Mustafa on yaşındayken lösemiye yakalanınca, onu sevgiyle büyüten dedesi Kemal olağanüstü bir mücadeleye giriyor.

 

ŞAFAK SEZER: UĞURLAR OLSUN

Şafak Sezer, “Kutsal Damacana” ve “Kolpaçino” gibi filmlerde birlikte rol aldığı arkadaşının vefatının ardından Instagram hesabından paylaşımda bulundu. Elmalıpınar’ın fotoğrafını yayınlayan Sezer, “Uğurlar olsun…” diyerek, oyuncuya veda etti.

error: İçerik korunuyor !!!