Deniz Kızı Ölülerin Gölü HD Film izle Rusya Yapımı – The Mermaid Lake of the Dead – 2018 Watch HD Film Made In Russia

Deniz Kızı Ölülerin Gölü HD Film izle Rusya Yapımı – The Mermaid Lake of the Dead – 2018 Watch HD Film Made In Russia

 

Dikkat ağır spoiler içerir.

Rusya yapımı olan The Mermaid Lake Of The Dead filmi Fantastik, Korku, Romantik türündedir ve türkça altyazılı yayınlanmıştır. Güzel bir kız. Eski bir lanet. Korkunç bir miras. Kötü deniz kızı marina genç birine aşık olacak ona güzel görünmek için su üstünde çok güzel bir kadın halinde görünecektir. Ölüm krallığında 1 hafta içinde ölümcül canavarlarla savaşmak ve eski benliğini kazanmak için zamanı vardır. Bazı yerlerde Deniz kızı – ölülerin gölü diye çeviri yapsalarsada bazı yerdelerde Deniz kızı – Ölüm Gölü olarak filmin adı çevrilmişdir. Denizkızı Ölüm Gölü – The Mermaid Lake Of The Dead 2018 HD Film izle

 

Filmin Süresi : 

1 Saat 27Dk.

Gösterime Giriş Tarihi  :

İlk Gösterim Tarihi 12 Temmuz 2018’dir

Filmin Türü : 

Fantastik , Romantik , Korku, Gerilim , Gizem

Gişe Hasılat ve Tanıtım Ücretleri Hasılatları

$3,741,098 Amerika doları

Ülke :

Rusya 

Yönetmen :

Svyatoslav Podgaevskiy   hakkında detaylı daha fazla bilgi için burayı tıklayabilirsiniz…

 

Film Müziğinin Bestecisi: 

Aleksandr Maev

 

Oyuncular : 

Efim PetruninNikita ElenevSofia ShidlovskayaViktoriya Agalakova

Senaryo : 

Rusya yapımı olan The Mermaid Lake Of The Dead filmi Fantastik, Korku, Romantik türündedir ve türkça altyazılı yayınlanmıştır. Kötü deniz kızı marina genç birine aşık olacak ona güzel görünmek için su üstünde çok güzel bir kadın halinde görünecektir. Ölüm krallığında 1 hafta içinde ölümcül canavarlarla savaşmak ve eski benliğini kazanmak için zamanı vardır. Deniz Kızı Ölülerin Gölü HD Film izle Rusya Yapımı – The Mermaid Lake of the Dead – 2018 Watch HD Film Made In Russia

 

Eleştiri

Rusya yapımı olan Deniz Kızı Ölülerin Gölü  – The Mermaid Lake of the Dead – 2018 ( bazı film adı çevrilmesinde Deniz Kızı Ölüm Gölü  – The Mermaid Lake of the Dead – 2018 olarak yapılmıştır. ) Düşük bütçeli bir filme göre gayet iyi bir çıkarmışlar. Tanınmayan aktör olmamalrına rağmen gayet iyi bir performans çıkarmışlar. Filmin anadili Rusçadır. senaryosu ve filmin akışı gayet iyi. Fakat dikkatimden kaçmayan bir senaryo oldu nedense dizden altı seviye su olmasına rağmen deniz kızı orda bulunan insanları suya çekip boğabiliyor ve suda kaybolabiliyor hem çok gülünç bir çekim olmuş hemde çok aptalca bir çekim olmuş. Filmin 1 Saat 6 dakika 30 saniyede dizaltı seviyesinden çıkan denizkızının bir heykel oldu ve dikine çıkması da ayrıca besit olmuş. 

Kısa Bir Bakış

17. yüzyıl ile 18. yüzyılda bir su perisi olan Lisa Grigorieva bir erkeğe saplantılı bir şekilde aşık olur ve sonsuza dek onunla kalmaya mahkum olduğu sualtı krallığında sonsuza dek onunla birlikte olmak ister. Fakat erkek bir insanoğlu olan bir kıza aşık olur. Erkeği bir cam ile öldürür ve suya geri döner ve her gölün etrafına gelen erkekten intikam alır. Denizkızı erkeği etkisi altına alır. Gölün suyunda boğar ve öldürür. Bu lanet asırlar boyu devam eder. 

 

Deniz Kızı Ölülerin Gölü HD Film izle Rusya Yapımı – The Mermaid Lake of the Dead – 2018 Fragman

 

Deniz Kızı Ölülerin Gölü HD Film izle Rusya Yapımı – The Mermaid Lake of the Dead – 2018 Film Müziği –

“Kristina Kosheleva – Nasıl sevdiğimi hayal ettim”

 

Deniz Kızı Ölülerin Gölü HD Film izle Rusya Yapımı – The Mermaid Lake of the Dead – 2018 Film Müziği Türkçe

I Dreamed I Loved You Şarkı Sözleri

“Kristina Kosheleva – Nasıl sevdiğimi hayal ettim”

Sana yelken açıyorum, aşka ve acıya,

Düşlerim güçleniyor, sen baharla şefkatsin,

sana izin vereceğim ve güneşten tam beş saniye önce

Ve ilk kez iki kalbi karıştıracağım.

 

Aşkım okyanustan daha güçlü,

seni takip ediyorum kıyılara, dalgalarımda koşuyorum

Ve sana son kez sisin içinde.

Aşkın aradı, deniz kızı gece tek başına yola çıktı…

 

İkimizi nasıl sevdiğimi hayal ettim ve denizdeyiz,

Korkma yakaladım ve Gece boğulacak avucumuzda.

Ve mutluluğa tam olarak beş saniye,

Ve bileğine bakıyorum.

 

Aşkım okyanustan daha güçlü,

seni takip ediyorum kıyılara, dalgalarımda koşuyorum

Ve sana son kez sisin içinde.

Aşkın aradı, deniz kızı gece tek başına yola çıktı…

 

 

 

 

 

Filmin Özeti

Kötü bir Denizkızı Marina’nın nişanlısı Roman’a aşık olur ve onu Ölüm Krallığı’ndaki su altında tutarak onu Marina’dan uzak tutmayı amaçlar. Denizkızı, birkaç yüzyıl önce boğulan genç bir kadının hikayesi. 17. yüzyıl ile 18. yüzyılda bir su perisi olan Lisa Grigorieva bir erkeğe saplantılı bir şekilde aşık olur ve sonsuza dek onunla kalmaya mahkum olduğu sualtı krallığında sonsuza dek onunla birlikte olmak ister. Fakat erkek bir insanoğlu olan bir kıza aşık olur. Erkeği bir cam ile öldürür ve suya geri döner ve her gölün etrafına gelen erkekten intikam alır. Denizkızı erkeği etkisi altına alır. Gölün suyunda boğar ve öldürür. Bu lanet asırlar boyu devam eder. Deniz Kızı Ölülerin Gölü HD Film izle Rusya Yapımı – The Mermaid Lake of the Dead – 2018 Watch HD Film Made In Russia

 

Filmin Konusu

17. yüzyıl ile 18. yüzyılda bir su perisi olan Lisa Grigorieva bir erkeğe saplantılı bir şekilde aşık olur ve sonsuza dek onunla kalmaya mahkum olduğu sualtı krallığında sonsuza dek onunla birlikte olmak ister. Fakat erkek bir insanoğlu olan bir kıza aşık olur. Erkeği bir cam ile öldürür ve suya geri döner ve her gölün etrafına gelen erkekten intikam alır. Denizkızı erkeği etkisi altına alır. Gölün suyunda boğar ve öldürür. Bu lanet asırlar boyu devam eder. Kötü bir Denizkızı Marina’nın nişanlısı Roman’a aşık olur ve onu Ölüm Krallığı’ndaki su altında tutarak onu Marina’dan uzak tutmayı amaçlar. Denizkızı, birkaç yüzyıl önce boğulan genç bir kadının hikayesi. 

Ormandaki isimsiz bir gölde Roman bir kızla tanışır. Onun öpücüğü ile hayatı sonsuza dek değişir. Romanlar sonunda çatışmadan pişman olacaklardı. Bilinmeyen bir hastalık sonucu canlılığı hızla azalmaktadır. Onu ele geçiren tuhaf kötülükten kurtarmak için her yola gidecektir. Sence lanet mi yoksa tutkuları mı galip gelecek?

Rusya yapımı olan The Mermaid Lake Of The Dead filmi Fantastik, Korku, Romantik türündedir ve türkça altyazılı yayınlanmıştır. Kötü deniz kızı marina genç birine aşık olacak ona güzel görünmek için su üstünde çok güzel bir kadın halinde görünecektir. Ölüm krallığında 1 hafta içinde ölümcül canavarlarla savaşmak ve eski benliğini kazanmak için zamanı vardır.

Roman, vahşi doğanın derinliklerinde, isimsiz bir gölde bir kızla karşılaşır. Hayatı onun öpücüğü ile kalıcı olarak değişir. Roma sonunda karşılaşmaya pişman olacaktı. Onu yaşam enerjisinden çalan gizemli bir hastalığa yakalanmıştır. Sevgilisi Marina, onu garip kötülükten kurtarmak için her yolu deneyecektir. Ama lanet mi yoksa aşkları mı galip gelecek?

Güzel bir kız. Eski bir lanet. Korkunç bir miras. “Geceleri göl kenarında yürüyüşe çıkarsan bir deniz kızının seni yakalayacağına inanırdık…” Yıllarca derinlerde pusuya yattı… bekliyor. Genç bir kadın trajik ve sulu bir mezara gönderildiğinde, o zamandan beri kutsal olmayan bir şey haline geldi. Zamansız ölümüyle karşılaştığı sularda yüzmeye lanetlenen deniz kızı bir kez daha yükseldi. Bu tarif edilemez hayalet benzeri yaratık aşka açdır ve Marina’nın nişanlısı Roman’a kancayı takmıştır. Marian ve Roman arasındaki bağ sağlam ve gerçektir. Ama denizkızını reddedersen, seni cezalandırır ve senden en sevdiğin şeyi alır. Artık saf, ölümsüz kötülükle umutsuz bir savaşta kilitli kalan Marina, değer verdiği her şeyi korkunç bir kaderden kurtarmak için karanlık su korkusunu yenmek zorundadır. 

 

Güzel Bir Kız. Eski Bir Lanet. Korkunç Bir Miras

Yani Avrupa efsanesinde deniz kızı, muhtemelen düşündüğünüz balık kuyruklu kadın değildir. Tanrıyı seven bir bakire kadın evlenmeden boğulursa, ruhu lanetlenir ve lanetlenir ve bu da onu ölümsüz bir ölüm perisine dönüştürür. İşte bu deniz kızı, öldüğü yerdeki su kütlesinden çıkıyor, başka kadınlar kılığında gelebilir ve ruhunuzu almaya çalışacak. Onu reddedersen seni öldürür. Kısacası, ölüm perisi görünümünde bir hayalet/yaşayan cesettir. Sıradan bir kadın gibi ama deforme olmuş ve ölü. Balık kuyruğu veya benzeri şeyler yok.

 Bir avrupa eski gelenek inanışına göre ;

“Geceleri göl kenarında yürüyüşe çıkarsan bir deniz kızının seni yakalayacağına inanırdık…”

Yıllardır derinliklerde pusuya yatmış… bekliyor. Genç bir kadın trajik ve sulu bir mezara gönderildiğinde, o zamandan beri kutsal olmayan bir şey haline geldi. Zamansız ölümüyle karşılaştığı sularda yüzmeye lanetlenen deniz kızı bir kez daha yükseldi. Bu tarif edilemez hayalet benzeri yaratık aşka açdır ve Marina’nın nişanlısı Roman’a kancayı takmıştır. Marian ve Roman arasındaki bağ sağlam ve gerçektir. Ama denizkızını reddedersen, seni cezalandırır ve senden en sevdiğin şeyi alır. Artık saf, ölümsüz kötülükle umutsuz bir savaşta kilitli kalan Marina, değer verdiği her şeyi korkunç bir kaderden kurtarmak için karanlık su korkusunu yenmek zorundadır.

Mermaid The Lake Of The Dead filmi (Denizkızı: Ölülerin Gölü), aşık olduğu erkeği elde etmek için adamın sevdiği kadını lanetleyerek gerçek hayata geçmeye çalışan denizkızının ürkütücü hikayesini konu alıyor. Filmin Rus yapımı olması sizde bir ön yargı oluşturmasın. Rus sinemasının son yıllarda beyazperdeye az da olsa güzel filmler aktardığının çoğu sinemasever farkındadır. Bu da o yapımlardan biri gibi duruyor. Filme yapılan yorumları incelediğimizde olumlu yorumlar bir hayli fazlaydı. Özelikle imdb puanının çok üstünde bir film olduğu yönünde yorumlara sıkça rastladık. Umarım yorumlar bizi çoğu zaman olduğu gibi yine yanıltmaz. Deniz Kızı Ölülerin Gölü HD Film izle Rusya Yapımı – The Mermaid Lake of the Dead – 2018 Watch HD Film Made In Russia

 

Oyuncuların Filmde Canlandırdığı Karakterler

  1. Efim Petrunin, Roma Kitaev rolünde
  2. Viktoriya Agalakova, Marina rolünde
  3. Nikita Elenev, Ilya rolünde
  4. Sofia Shidlovskaya, Lisa Grigorieva rolünde
  5. Sessil Plesche, Olga rolünde
  6. Nadezhda Igoshina, Mother Of Roma, rolünde

 

Oyuncuların Fotoğrafları  

1. Efim Petrunin, Roma Kitaev rolünde

Deniz-kizi-olulerin-Golu-HD-Film-izle-Rusya-Yapimi-The-Mermaid-Lake-of-the-Dead-2018-Film-Muzigi-Kristina-Kosheleva-nasil-sevdigimi-hayal-ettim-efim petrunin-3

 

 

2. Viktoriya Agalakova, Marina rolünde

 

Deniz-kizi-olulerin-Golu-HD-Film-izle-Rusya-Yapimi-The-Mermaid-Lake-of-the-Dead-2018-Film-Muzigi-Kristina-Kosheleva-nasil-sevdigimi-hayal-ettim-Viktoriya-Agalakova-4

 

3. Nikita Elenev, Ilya rolünde

Deniz-kizi-olulerin-Golu-HD-Film-izle-Rusya-Yapimi-The-Mermaid-Lake-of-the-Dead-2018-Film-Muzigi-Kristina-Kosheleva-nasil-sevdigimi-hayal-ettim-nikita-Elenev-5

 

4. Sofia Shidlovskaya, Lisa Grigorieva rolünde

Deniz-kizi-olulerin-Golu-HD-Film-izle-Rusya-Yapimi-The-Mermaid-Lake-of-the-Dead-2018-Film-Muzigi-Kristina-Kosheleva-nasil-sevdigimi-hayal-ettim-sofia-shidlovskaya

 

5. Sessil Plesche, Olga rolünde

Deniz-kizi-olulerin-Golu-HD-Film-izle-Rusya-Yapimi-The-Mermaid-Lake-of-the-Dead-2018-Film-Muzigi-Kristina-Kosheleva-nasil-sevdigimi-hayal-ettim-Sessil-Plesche-6

 

6. Nadezhda Igoshina, Mother Of Roma, rolünde

 

 

Deniz-kizi-olulerin-Golu-HD-Film-izle-Rusya-Yapimi-The-Mermaid-Lake-of-the-Dead-2018-Film-Muzigi-Kristina-Kosheleva-nasil-sevdigimi-hayal-ettim-Nadezhda-Igoshina-7

 

Oyuncuların Instagram Hesapları

 

Efim Petrunin

Instagram hesabı için buraya tıklayabilirsiniz…

 

Viktoriya Agalakova

Instagram hesabı için buraya tıklayabilirsiniz…

 

Nikita Elenev

Instagram hesabı için buraya tıklayabilirsiniz…

 

Sofia Shidlovskaya

Instagram hesabı için buraya tıklayabilirsiniz…

 

 

 

Deniz Kızı Ölülerin Gölü HD Film izle Rusya Yapımı – The Mermaid Lake of the Dead – 2018 Filminden Fotoğraflar

Deniz-kizi-olulerin-Golu-HD-Film-izle-Rusya-Yapimi-The-Mermaid-Lake-of-the-Dead-2018-Film-Muzigi-Kristina-Kosheleva-nasil-sevdigimi-hayal-ettim-9

Deniz-kizi-olulerin-Golu-HD-Film-izle-Rusya-Yapimi-The-Mermaid-Lake-of-the-Dead-2018-Film-Muzigi-Kristina-Kosheleva-nasil-sevdigimi-hayal-ettim-10

Film Fragman

 

error: İçerik korunuyor !!!