ArtSOFT BİLİŞİM BİLGİ TEKNOLOJİLERİ ‘inden 30 Ağustos Zafer Bayramı Kutlama Mesajı

ArtSOFT BİLİŞİM BİLGİ TEKNOLOJİLERİ ‘inden 30 Ağustos Zafer Bayramı Kutlama Mesajı

 

 

ArtSOFT BİLİŞİM BİLGİ TEKNOLOJİLERİ ‘inden 30 Ağustos Zafer Bayramı Kutlama Mesajı yayınladı.30 Ağustos Zafer Bayramı nedeniyle Şanlıurfa’nın yazılım firması olan ArtSOFT BİLİŞİM BİLGİ TEKNOLOJİLERİ sahibi Uzman Yazılımcı Hasan İLK  “30 Ağustos Zafer bayramının yani  Büyük Zafer’in 100. Yıl dönümünde, canını bu toprak için düşünmeden veren Mehmetçikleri saygı ve onur ile anıyoruz.” dedi.

 

ArtSOFT BİLİŞİM BİLGİ TEKNOLOJİLERİ sahibi Uzman Yazılımcı Hasan İLK, yayımladığı mesajda şu ifadelere yer verdi: “Şanlı bir tarihimiz isimsiz kahramanlarla doludur. Şehit kanıyla alınmış şanlı bir mücadelenin armağanı olan 30 Ağustos zaferinin 100. yıl dönümündeyiz.”

Ölürsek şehidiz kalırsak gazi manevi değeriyle dünyada eşine ender rastlanan 30 Ağustos Zaferi’yle  aziz Türk milleti, mehmetçik’in kırmızı çizgisi olan vatan bütünlüğünden ve hürriyetinden taviz vermeyeceğini bütün dünyaya ilan etmiştir. 

Şanlıurfa’nın ileri gelen yazılım şirketlerinden olan ArtSOFT BİLİŞİM BİLGİ TEKNOLOJİLERİ sahibi Uzman Yazılımcı Hasan İLK şöyle devam etti ” 30 Ağustosu  anlamak Mehmetçik’i anlamaktır. Şuan burada ülkemiz varsa , bir bayrağımız varsa bunu Mehmetçik’in isimsiz kahramanlarını anlamaktan geçer. ” dedi.

Bu duygularla tüm kahraman Mehmetçiklerimizin aziz hatıralarına minnet ve saygılarımı sunuyor, saygıdeğer milletimizin 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı kutluyorum.”

 

 

error: İçerik korunuyor !!!