Kurtlar Vadisi Kaos ne zaman başlıyor, tarih belli oldu mu? Kurtlar Vadisi Kaos oyuncuları kimdir?

[adinserter name=”Site İçi Arama Motoru”]

[adinserter name=”Feed İçi Reklam”]

 

Kurtlar Vadisi Kaos ne zaman başlayacak? Sorusu merak ediliyor. Bir döneme damga vurmuş Kurtlar Vadisi yeniden ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Peki, Kurtlar Vadisi Kaos ne zaman başlıyor, tarih belli oldu mu? İşte Kurtlar Vadisi Kaos hakkında…

 

kurtlar-vadisi-kaos-urfadan-haber-var-sondakika-gundem-olay-kanal-sanli-urfa-haberleri

 

[adinserter name=”Görüntülü Yatay Esnek”]

 

Kurtlar Vadisi Kaos dizisi ekranlara geri dönmeye hazırlanıyor. Türk televizyon tarihinin en sevilen yapımlarından biri olan dizinin başrol oyuncusu Necati Şaşmaz, dizinin geleceğine ilişkin önemli açıklamalara imza attı. Peki merakla araştırılan Kurtlar Vadisi Kaos ne zaman başlıyor?

 

[adinserter name=”Görüntülü Dikey Esnek”]

 

KURTLAR VADİSİ KAOS KONUSU NE?

Necati Şaşmaz yaptığı açıklamada daha önce “Kaos yönetimi diye bir ideoloji var. O ideolojide dünyayı kaosa yöneltip, kaos ile yönetmek. Biz de bu kaos yönetiminden nasıl kurtulabiliriz, nasıl çıkış sağlayabiliriz derdini anlatmaya çalışacağız.” demişti.

 

[adinserter name=”Görüntülü Kare Esnek”]

 

“Kaos durumlarında elimizden neler alınır, nelere karşı savaşmamız gerekir, nelerden muzdarip olabiliriz. Bunları hikayemizde anlatmaya çalışacağız.” diyen Şaşmaz, dizinin iddiasını şu sözlerle anlatmıştı:

“Yakın coğrafyamızda, körfez olsun, bu civardaki ülkelerde, siyasi ve coğrafi denklemde bizler nerede olacağız, nasıl duracağız, neler yapabiliriz. Bunları irdeleyecek hikayelerimiz olacak. Global anlamda da Myanmar’dan Afganistan’dan Makedonya’ya hatta Amerika’ya uzanan hikayeler olacak diye şimdiden müjde verebilirim.”

 

[adinserter name=”Görüntülü Yatay 728 x 90″]

 

KURTLAR VADİSİ KAOS NE ZAMAN BAŞLIYOR?

Necati Şaşmaz’ın açıklamaları sonrası merakla beklenen Kurtlar Vadisi’nin ekrana dönüş tarihi ve yeni oyuncuları henüz belli olmadı. Yapımcıdan gelecek açıklama bekleniyor. Dizinin henüz çekimleri başlamadı ve dolayısıyla herhangi bir fragmanı da yayınlanmış değil…

 

[adinserter name=”Feed İçi Reklam”]

[adinserter name=”yazı içi reklam”]

[adinserter name="Görüntülü Yatay Esnek"]

[adinserter name="Görüntülü Dikey Esnek"]
[adinserter name="Görüntülü Kare Esnek"]

[adinserter name="Görüntülü Yatay 728 x 90"]
[adinserter name="Kare Görüntülü Reklam 300 x 250"]
error: İçerik korunuyor !!!