Disney+ hizmet alanını genişletiyor

[adinserter name=”Site İçi Arama Motoru”]

 

[adinserter name=”Feed İçi Reklam”]

 

Çevrimiçi film ve dizi izleme platformu Disney+, Netflix’in en önemli rakipleri arasında yer alıyor. 8 ülkeyle Disney+ hizmet alanını genişletecek.

 

[adinserter name=”yazı içi reklam”]

 

Disney+ hizmet alanını 8 ülke ile artıracak

Netflix’in çevrimiçi film ve dizi dünyasında tek başına sağladığı üstünlük, bu alanda yeni rakiplerin ortaya çıkmasını zorunlu hale getirmişti. Disney+’ın sektöre girişi ise bu alanda büyük bir ses getirmişti.

 

[adinserter name=”Görüntülü Yatay Esnek”]

 

Abone sayısına bakıldığında Disney+ Netflix’in çok gerisinde olsa da hizmet alanını genişleterek bu farkı kapatmaya çalışıyor. Kısa sürede büyük bir başarı elde eden Disney+, yeni bölgelere erişerek, yeni aboneler kazanmayı planlıyor.

 

[adinserter name=”Görüntülü Kare Esnek”]

 

Disney+ 15 Eylül itibariyle hizmet verdiği ülkelere 8 yeni ülke daha ekleyecek. Eklenecek bu Avrupa ülkelerinin ise Portekiz, Norveç, Danimarka, İsveç, Finlandiya, İzlanda, Belçika ve Lüksemburg olacağı açıklandı. Bu açıklamayla birlikte Disney+’ın abonelik fiyatları da duyuruldu. Disney+ için duyurulan fiyatlara göre ortalama aylık abonelik ücreti 6.99 euro olacak.

 

[adinserter name=”Görüntülü Dikey Esnek”]

 

Disney+, halen ülkemizde hizmet vermiyor. Ancak Avrupa’da faaliyet gösterilen ülke sayısında yaşanan artışla birlikte, önümüzdeki aylarda Disney+’ın ülkemize gelmesi sürpriz olmayacak diyebiliriz.

 

[adinserter name=”Feed İçi Reklam”]

[adinserter name="yazı içi reklam"]

[adinserter name="Görüntülü Yatay Esnek"]

[adinserter name="Görüntülü Kare Esnek"]

[adinserter name="Görüntülü Dikey Esnek"]

[adinserter name="Görüntülü Yatay 728 x 90"]

[adinserter name="Kare Görüntülü Reklam 300 x 250"]
error: İçerik korunuyor !!!