Çiftlik Bank’ın kurucusu Mehmet Aydın teslim oldu

Çiftlik Bank’ın kurucusu Mehmet Aydın teslim oldu.

 

[adinserter name=”Site İçi Arama Motoru”]

[adinserter name=”Feed İçi Reklam”]

 

Çiftlik Bank’ın sahibi “Tosuncuk” lakaplı Mehmet Aydın, Sao Paulo’da teslim oldu. Kurucusu olduğu Çiftlik Bank üzerinden binlerce kişiyi dolandırdıktan sonra yurt dışına kaçan ve kırmızı bültenle aranan “Tosuncuk” lakaplı Mehmet Aydın’ın, Brezilya Sao Paulo’da teslim olduğu bildirildi.

 

ciftlik_bank_kurucusu_mehmet_aydin_dan_aciklama_teslim_olacagim_urfadan_haber-var
Çiftlik Bank’ın kurucusu Mehmet Aydın teslim oldu

 

DÜN VİDEO YAYINLADI, BUGÜN TESLİM OLDU

Mehmet Aydın dün gece sürpriz bir şekilde video yayınlayarak Türk yargısına teslim olacağını, dolandırıcılık gibi bir amacının olmadığını,, işlerin büyümesi ile kontrolden çıktığını öne sürdü.

 

[adinserter name=”yazı içi reklam”]

 

Mehmet Aydın videoda şu ifadeleri kullandı:

Ben Mehmet Aydın. Bilindiği gibi Çiftlik Bank’ın kurucusu ve mucidiyim. Bu projeye başlarken hedefim oyun platformumuzu kullanan kişilerin hem oyun oynamaları, hem de şirketimizin reklam bütçesi için ayırdığı paradan faydalanmaları, ek bir gelir elde etmelerini sağlamaktı.

Hiçbir zaman kimseyi zarara uğratmak veya dolandırmak şeklinde düşüncem ve girişimim olmadı. Kurmuş olduğumuz oyun platformu sizler tarafından sevildi ve benimsendi. Biz de sizden aldığımız güç ile Türkiye’nin 81 ilinde bayilikler, et, süt, bal ve yumurta tesisleri yatırımları yaptık.

Ancak gelinen son süreçte şirketin çok fazla büyümesi, etrafındaki kötü niyetli insanların haksız kazançlar elde etmesi ve etmeye çalışmalarını, şirketin büyüklüğü nedeniyle geç fark ettiğimden sizler gibi ben de mağdur oldum.

Mağduriyetleri gidermek adına yurt dışında bulunduğum süre boyunca elimden geleni yaptım ancak hakkımda açılan soruşturma, kovuşturma ve yakalama kararları nedeniyle bir netice elde edemedim.

Suçsuzluğumu ve mağduriyetimi kanıtlamak için kendi hür irademle Türk yargısına teslim olacağım. Bu noktada Türk yargısına vereceği kararda ve gerçeği bulacağımıza hiç şüphem yoktur.

Tosuncuk, videonun ardından Brezilya’da Sao Paulo kentinde teslim oldu.

 

[adinserter name=”Feed İçi Reklam”]

[adinserter name=”yazı içi reklam”]

[adinserter name=”Görüntülü Dikey Esnek”]

[adinserter name=”Görüntülü Yatay Esnek”]

[adinserter name=”Görüntülü Kare Esnek”]

[adinserter name=”Görüntülü Yatay 728 x 90″]

[adinserter name=”Kare Görüntülü Reklam 300 x 250″]

error: İçerik korunuyor !!!