Harran Üniversitesinden Öğrencilere Önemli Uyarı!

Harran Üniversitesinden Öğrencilere Önemli Uyarı!

 

Harran üniversitesinden öğrencilere önemli uyarı! Harran Üniversitesi Rektörlüğü, 15 Ekim’de gerçekleşen mezuniyet töreni öncesi öğrencilere önemli uyarıda bulundu.

 

 

Harran Üniversitesi Rektörlüğü, 15 Ekim Cuma günü gerçekleşecek olan mezuniyet töreni öncesi öğrencilere sosyal medya üzerinde önemli uyarıda bulundu.

 

 

Rektörlük uyarısında, pandemi nedeniyle alınacak önlemlerle ilgili de bilgi verdi.

 

 

Rektörlükten yapılan açıklamada: “Mezuniyet törenimiz 15 Ekim saat 16.00’da Osmanbey kapüsümüzde yer alan El-Battani Kütüphanesi önü ana sahnede yapılacaktır. Mezuniyet töreni için başvuru yapmış olan öğrencilere cübbe ve kep teminleri; mezun olunan fakülte, yüksekokul ve meslek yüksekokul sekreterliklerinden yapılacaktır. Mezuniyet törenimize pandemi süreci nedeniyle mezun olacak öğrenci dahil yakını olan en fazla 2 kişi daha katılabilecektir. Birim görevlileri törenden önce HES kodlarını inceleyerek, törene katılmasına mani bir durumu olan öğrencilerimize bilgilendirme yapılacaktır. Tören alanına maskesiz giriş yapılmayacaktır. Tören katılacak öğrencilerimizin, birimlerinde görevlendirilmiş olan öğretim elemanlarının tüm uyarılarına uymaları gerekmektedir. Mezuniyet törenine katılacak öğrenciler belirtilen maddeler dışındaki tüm detaylar için ilgili fakülte, yüksekokul ve meslek yüksekokul sekreterlikleri ile iletişime geçebilirler” ifadeleri kullanıldı.

 

 

 

 

 

 

 

error: İçerik korunuyor !!!