Jules Willcox Boy, Kilo, Yaş, Doğum Günü, Wikipedia, Instagram, Biyografi

Jules Willcox Boy, Kilo, Yaş, Doğum Günü, Wikipedia, Instagram, Biyografi

 

[adinserter name=”Feed İçi Reklam”]

 

Jules Frances Willcox, Amerika Birleşik Devletleri’nden dikkate değer bir şovmendir. Bloodline, Dirty John ve Alone gibi sinema filmlerindeki rolleriyle dikkat çekiyor. Bunlar arasında, seyirciler tarafından en çok sevilen, gizli, heyecan verici film Alone.

 

jules-willcox-boy-kilo-yas-dogum-gunu-wikipedia-instagram-biyografi
Jules Willcox

Alone

Alone, Mattias Olsson’un senaryosundan John Hyams tarafından yönetilen bir 2020 Amerikan gerilim filmi. Filmde Jules Willcox, vahşi doğada çaresizce bir cinayet avcısından kaçmaya çalışan genç bir kadın rolünde. Amerika Birleşik Devletleri’nde 18 Eylül 2020’de Magnet Releasing tarafından piyasaya sürüldü.

 

Bilet gişesi643.988 USD

 

Şu anda, Hollywood’da şovmenlik yapan Jules Frances Willcox  Alone’daki başarılı çalışmasıyla ‘En İyi Kadın Oyuncu Ödülü’nü bile kazandı. Aynı şekilde, Sarah’ı “Cutoff time”daki rolüyle Hollywood’un Los Angeles Sinema Festivali’nden ‘En İyi Kadın Oyuncu’ ödülünü aldı. Jules Los Angeles’ta yaşıyor ve seyahat etmeyi çok seviyor. Çevrimiçi medya hesaplarında paylaştığı yolculuk fotoğraflarını düzenli olarak bulabiliriz.

80’lerin sonlarında doğan Jules Wilcox’un yaşı 30’ların ortalarına yakın bir yerde. Magazinden ve medyadan uzak bir hayat süren Jules Frances Willcox hakkında çok şey bilinmiyor ve sadece şuana kadar 3 tane film’de oynamıştır.

 

Jules Frances Willcox , Şovmendir. Kendi hayatını gizli tutmayı sever, bu nedenle ailesi ve ailesi hakkındaki bilgiler epeyce internette azdır. Harika bir yüzün yanı sıra Jules, fitness yapmaktadır.

Networthpost’un belirttiği gibi, Jules Wilcox, etkili bir Hollywood şovmeni olmaktan memniyet duyuyor. 16 milyon dolarlık toplam varlığı nasıl topladığını hâlâ şaşkınlık konusu. Mesleğinin yanı sıra Jules dinlenmeyi ve gezmeyi de çoko seviyor. 

 

Şovmen henüz Wikipedia’ya dahil edilmemiş olmasına rağmen, Jules hayranlarıyla farklı çevrimiçi medya aşamalarında ilişkilendiriliyor. Jules Wilcox’a Instagram’da @julesfrank olarak erişilebilir. Rekoru, onu takip eden 3 binden fazla kişiyle kontrol ediliyor.

error: İçerik korunuyor !!!