Allah Cezanızı Versin! Kutsal Topraklarda “Seks Festivali”

Allah Cezanızı Versin! Kutsal Topraklarda “Seks Festivali”

Allah cezanızı versin! Kutsal topraklarda “seks festivali” düzenlendi. Güya şeriatla yönetilen Suudi Arabistan’da “modernleşme” adı altında yapılan kepazeliklere bir yenisi daha eklendi. Daha önce kadınların tek başına evden çıkmasına ve araba kullanmasına izin verilen ülkede, bu defa da “müzik festivali” adı altında “seks festivali” düzenlendi.

 

[adinserter name=”Feed İçi Reklam”]

 

Güya şeriatla yönetilen Suudi Arabistan’da “modernleşme” adı altında yapılan kepazeliklere bir yenisi daha eklendi. Daha önce kadınların tek başına evden çıkmasına ve araba kullanmasına izin verilen ülkede, bu defa da “müzik festivali” adı altında “seks festivali” düzenlendi.

 

[adinserter name=”yazı içi reklam”]

 

 

Cinsel ilişki için “VIP odalar” tahsis edildi

“MDLBEAST SoundStorm Müzik Festivali” olarak lanse edilen, ancak gençlere serbestçe cinsel ilişkiye girebilecekleri özel ‘VIP odaların’ tahsis edildiği “seks festivali”nde alkol ve uyuşturucu da alan katılımcılar tam anlamıyla zıvanadan çıktı.

 

[adinserter name=”Görüntülü Dikey Esnek”]

 

732 bin kişi katıldı

Suudi Arabistan’nı başkenti Riyad’ın eteklerindeki Benban bölgesinde 16-19 Aralık tarihleri arasında düzenlenen ve 732 bin kişinin katıldığı sözde festival, Veliaht Prens Muhammed bin Selman’ın akıl almaz uygulamalarının sonuncusu olarak kayıtlara geçti. 

 

[adinserter name=”Görüntülü Yatay Esnek”]

 

Hac-umreye yok, “seks festivali”ne var

Koronavirüsü gerekçe göstererek Hac ve umre ibadetini yerine getirmek isteyen Müslümanlara kota uygulayan Suud rejiminin, yüzbinlerce kişinin katıldığı bir festivale izin vermesi tartışma konusu olurken, Suudi Eğlence İdaresi Başkanı Türki bin-Abdülmuhsin el-Şeyh, katılım için yaş limiti belirledikleri festivalin gençleri çok mutlu ettiğini ifade ederek “Bu organizasyon ilk kez 2019 yılında yapıldı ama bu sene devasa bir hale dönüştü. Arabistan Yarımadası’nda ilk defa böylesine geniş kapsamlı bir etkinlik düzenleniyor” dedi.

 

Kaynak : Akit Gazetesi

 

[adinserter name=”Feed İçi Reklam”]

 

[adinserter name=”yazı içi reklam”]

 

[adinserter name=”Görüntülü Dikey Esnek”]

 

[adinserter name=”Görüntülü Yatay Esnek”]

 

[adinserter name=”Görüntülü Kare Esnek”]

 

[adinserter name=”Görüntülü Yatay 728 x 90″]

 

[adinserter name=”Kare Görüntülü Reklam 300 x 25]

 

 

error: İçerik korunuyor !!!