Kabine Toplantısı Sonrası Elektrik Ve Doğalgaz Fiyatları Açıklaması

Kabine Toplantısı Sonrası Elektrik Ve Doğalgaz Fiyatları Açıklaması

Kabine toplantısı sonrası Elektrik ve doğalgaz fiyatları açıklaması. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan kritik Kabine Toplantısı sonrası önemli açıklamalarda bulundu. Erdoğan Elektrik ve doğalgaz fiyatlarındaki artışa da değinerek fırsatçılara göz açtırmayacağız.

 

[adinserter name=”Feed İçi Reklam”]

 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 4 saat süren kritik Kabine Toplantısı sonrası önemli açıklamalarda bulundu. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan: Elektrik ve doğalgaz fiyatlarındaki maliyet satış fiyatlarında devlet olarak sübvansiyon yapıyoruz.

 

dogal-gaz-nedir-denizden-dogal-gaz-nasil-13526629_7943_o

 

[adinserter name=”yazı içi reklam”]

 

Önümüzdeki dönemde bu doğrultuda atacağımız ilave adımlarımız olacak. Salgın döneminde fedakarlık yapan vatandaşlarımızın üzerine daha fazla yük binmemesi için gereken önlemleri almakta kararlıyız. Fırsatçılara da göz açtırmayacağız.

 

[adinserter name=”Görüntülü Dikey Esnek”]

 

“FIRSATÇILARA GÖZ AÇTIRMAYACAĞIZ”

Toplantı sonrası açıklamalarda bulunan Erdoğan açıklamasında;

“Elektrik ve doğalgaz fiyatlarındaki maliyet satış fiyatlarında devlet olarak sübvansiyon yapıyoruz. Önümüzdeki dönemde bu doğrultuda atacağımız ilave adımlarımız olacak. Salgın döneminde fedakarlık yapan vatandaşlarımızın üzerine daha fazla yük binmemesi için gereken önlemleri almakta kararlıyız. Fırsatçılara da göz açtırmayacağız. Bu konudaki denetimleri sıkılaştırıyoruz. 2022 Bütçemizi de bu anlayışla hazırladık. Bunun için Cumhurbaşkanı, Kabine yönetim olarak üzerimize düşünleri yapıyoruz, yapmayı sürdüreceğiz. Salgın krizinden iklim değişikliğine kadar her hususta ülkemizin küresel sistemdeki söz hakkını ve itibar konumu için her adımı attık, atmayı sürdüreceğiz. Bugünkü kabine gündemimizde talimatımızla ülkemizin 58 ilindeki cemevleri ziyaret edilerek kapsamlı bir çalışmayı görüştük. Hangi kökene hangi inanca sahip olursa olsun Türkiye’nin 84 milyon vatandaşımızın her birinin meselesi bizim meselemizdir.” dedi. 

 

 

 

[adinserter name=”Feed İçi Reklam”]

 

[adinserter name=”yazı içi reklam”]

 

[adinserter name=”Görüntülü Dikey Esnek”]

 

[adinserter name=”Görüntülü Yatay Esnek”]

 

[adinserter name=”Görüntülü Kare Esnek”]

 

[adinserter name=”Görüntülü Yatay 728 x 90″]

 

[adinserter name=”Kare Görüntülü Reklam 300 x 250″]

error: İçerik korunuyor !!!