Ankara’yı Sarsan İddia! Kabine Değişiyor Mu?

Ankara’yı Sarsan İddia! Kabine Değişiyor Mu?

 

Ankara’yı sarsan iddia! Kabine değişiyor mu? Gazeteci-yazar Murat Yetkin, kabine değişikliği ile ilgili kulis bilgisini bugünkü yazısında aktardı.

 

[adinserter name=”Feed İçi Reklam”]

 

Gazeteci Murat Yetkin, kabinedeki değişikliğe dair önemli kulis bilgisi yazılarını yayımladığı Yetkinport internet sitesinden açıkladı. Yetkin, AKP Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş’un cumhurbaşkanı yardımcılığına atanacağını yazısında kaleme aldı. Kurtulmuş’un cumhurbaşkanı yardımcısı olarak kabine gireceğini belirten Yetkin, şu ifadelere yer verdi: 

“Bu kadar yeni kabine üyeliği, onun birkaç katı bakan yardımcılığı, danışmanlık kadroları, özel kalem kadroları, bakanlık binaları, makam arabaları, belki makam uçakları demek. Seçime doğru gidişin parçası olarak da görülebilir. Sedat Peker’in iddialarında adı geçen bir başka siyasetçi, son Başbakan Binali Yıldırım’ın, AK Parti’nin (Numan Kurtulmuş’la birlikte) Genel Başkan Vekilliğinden Cumhurbaşkanının (Fuat Oktay ile birlikte) yardımcılığına getirilerek kabine üyesi olma ihtimali var. Malum, Cumhurbaşkanı Kabinesi sadece bakanlardan oluşmuyor.”

 

[adinserter name=”Feed İçi Reklam”]

 

[adinserter name=”yazı içi reklam”]

 

[adinserter name=”Görüntülü Dikey Esnek”]

 

[adinserter name=”Görüntülü Yatay Esnek”]

 

[adinserter name=”Görüntülü Kare Esnek”]

 

[adinserter name=”Görüntülü Yatay 728 x 90″]

 

[adinserter name=”Kare Görüntülü Reklam 300 x 250″]

error: İçerik korunuyor !!!