Şampiyon dizisinde beklenmeyen gelişme!

 

 

Şampiyon dizisinin 27. bölümünde Fırat, Elif’i koruyabilecek mi? Dizinin 25 Haziran Perşembe günü yayınlanacak olan yeni bölümünde neler yaşanacağı merakla bekleniyor. Tolgahan Sayışman, Erkan Avcı, Gizem Karaca, Yıldız Çağrı Atiksoy’un başrolünde yer aldığı dizinin yeni bölümünde önemli gelişmeler var. Özellikle de Gizem Karaca’nın canlandırdığı Elif karakteri için beklenmeyen olaylar yaşanıyor.

 

 

TRT 1 ekranlarında yayınlanan ve “Kafkas” lakaplı eski şampiyon boksör Fırat Bölükbaşı’nın ringlere dönme mücadelesini konu alan “Şampiyon”, yirmi yedinci bölümüyle ekranlara geliyor… 25 Haziran Perşembe akşamı saat 20.00’de ekranlara gelecek olan “Şampiyon”un yeni bölümünde neler olacak:

 

 

Duman tetiği çekecekken yaşanan arbede sonucunda hem Elif, hem de Duman yaralanırlar. Fırat, silah sesini duyar duymaz temkinli adımlarla salona girer. Duman Fırat’ı gördüğünde Elif’i geride bırakıp salondan kaçar. Bütün bunlar olurken diğer tarafta Zafer, nişan yüzüğünü eline geri veren Selvi’yi ikna etmek için kapısına dayanmıştır. Ne kadar “dil dökerse döksün” Selvi’yi ikna edemez… Selvi’nin kararı kesindir ve bu ayrılığın geri dönüşü yoktur. Her defasında sevdiğini bir şekilde ikna etmeyi başaran Zafer, bu defa eli boş dönmüş, yıkık perişan bir halde eve gelmiştir.

 

 

Fırat, Elif için Suna’dan yardım istemiş ve Suna, çok kan kaybeden Elif’i tedavi etmek üzere “Yaman eve” gelmiştir. Bu sırada eve dönen Zafer, Suna ve Fırat’ı yaralı haldeki Elif’in başında bulur ve Fırat’la da münakaşa eder. Yaşanan tartışma büyür ve Fırat’la Zafer arasında kısa süreli bir arbede yaşanır. Bu arbedenin neticesinde Zafer, Fırat’a evden gitmesini söyler. Artık sadece Selvi’yle değil, Fırat’la da yolları ayrılmıştır.

 

 

Öte yandan Elif’in ölmediğini öğrenen Tansel de deliye dönmüştür. Duman’a yarım bıraktığı işi tamamlamasını söyler.

“Şampiyon” yirmi yedinci bölümüyle 25 Haziran Perşembe saat 20.00’de TRT 1’de!

 error: İçerik korunuyor !!!