Fenerbahçe Kripto Para Çıkarıyor

[adinserter name=”Site İçi Arama Motoru”]

[adinserter name="yazı içi reklam"]

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Ali Koç, bugün yaptığı açıklama ile kripto para çıkaracaklarını açıkladı. Ali Koç, kripto parayı kulübün veya birçok şirketten gelen teklifleri değerlendirdikten sonra çıkaracaklarını belirtti.

 

[adinserter name=”Feed İçi Reklam”]

 

Türkiye’nin köklü kulüplerinden Fenerbahçe’nin başkanı Ali Koç, düzenlenen toplantıda şu açıklamalarda bulundu;

Ya kendimiz yapacağız ya da çok sayıda şirketten destek var, bunlardan müthiş teklifler var, bunları kabul edeceğiz. Bu konuda inanılmaz talep var. Kripto paradan çok büyük bir gelir elde edeceğiz.

 

[adinserter name=”Görüntülü Yatay Esnek”]

 

Haziran Ayında Açıklama Yapılmıştı

Ali Koç’un bugün yaptığı açıklamanın öncesinde Haziran ayında Başkan Yardımcısı Erol Bilecik, Fenerbahçe kulübünde kapsamlı bir dijitalleşme çalışmaları yapıldığını belirterek kulübe ait bir kripto para çıkaracaklarının müjdesini vermişti. Haziran ayında yaptığı açıklamada Bilecik, “Henüz bunlar konuşma aşamasında ama benim çok inandığım konulardan bir tanesi, kulüplerin kendi kripto paralarını, yani coin’lerini de çıkarmaları gerekir. İyi bir hazırlığımız var. Çok da mahir arkadaşlarım var yapı içerisinde.” mesajını taraftarıyla paylaşmıştı.

 

[adinserter name=”Görüntülü Yatay 728 x 90″]

 

Galatasaray ve Trabzonspor’da Kripto Para Oluşturmuştu

Sarı lacivertli kulübün bugün yaptığı açıklama ile kripto para çıkaran kulüplere bir yenisi daha eklenmiş olacak. Bugüne kadar dünyaca ünlü spor kulüpleri kendi tokenlarını çıkardı.

 

[adinserter name=”Kare Görüntülü Reklam 300 x 250″]

 

Sarı lacivertli ekibin yüzyıldan fazla süren ezeli rakibi Galatasaray’da bu kulüpler arasında yerini alıyor. Galatasaray, blockchain şirketi olan Chiliz ile ortaklığa vararak Galatasaray Taraftar Token (GAL) adındaki kripto parayı taraftarlarına sunmuştu.

 

[adinserter name=”yazı içi reklam”]

 

GAL Token, bugün Chiliz üzerinden işlem görmekte. Bu tokena sahip olan Galatasaray taraftarları kulüp içerisindeki bazı kararlarda oy hakkı elde ettiği gibi birçok avantajdan da yararlanabiliyor. Galatasaray’ın ardından dört büyük kulüpten bir diğeri Trabzonspor’da kendi kripto parasını yakın bir zamanda piyasaya sürmüştü. Trabzonspor’un TRA Token‘ı taraftarlar tarafından yoğun ilgi ile karşılanmıştı.

 

[adinserter name=”Görüntülü Yatay Esnek”]

 

Ülkemizden Galatasaray ve Trabzonspor’un yanı sıra Juventus, Paris Saint-Germain, Atletico Madrid, West Ham United, Barcelona gibi dev kulüpler Chiliz ile ortaklık yaparak kripto para çıkarmıştı.

 

[adinserter name=”yazı içi reklam”]

[adinserter name="Görüntülü Yatay Esnek"]
[adinserter name="Feed İçi Reklam"]

[adinserter name="yazı içi reklam"]

[adinserter name="Görüntülü Dikey Esnek"]
[adinserter name="Görüntülü Yatay Esnek"]
[adinserter name="Görüntülü Kare Esnek"]
[adinserter name="Görüntülü Yatay 728 x 90"]
[adinserter name="Kare Görüntülü Reklam 300 x 250"]
[adinserter name="Görüntülü Dikey Esnek"]

[adinserter name="Görüntülü Kare Esnek"]

 

error: İçerik korunuyor !!!