Kendi Dışkısını Yiyen Profesörden İlk Yorum : Acıydı

Kendi Dışkısını Yiyen Profesörden İlk Yorum : Acıydı

 

Kendi dışkısını yiyen profesörden ilk yorum: Acıydı dedi. Ekşi Sözlük‘ün soru – cevap etkinliğinin konuğu olan Prof. Dr. Celal Şengör, birbirinden ilginç sorulara yanıt verdi. “Kendi dışkınızı hiç yediniz mi?” diye sorusuna Şengör, “Yedim. Özellikle insan dışkısı acıydı” dedi. Kendi dışkısını yiyen profesörden ilk yorum: Acıydı Ünlü profesör, kendi dışkısının tadına baktığını hatta tadının acı olduğunu söyledi. Altta videosu bulunmaktadır ve bu videonun 18 yaş koruması vardır.

 

[adinserter name=”Feed İçi Reklam”]

 

Video

 

 

[adinserter name=”yazı içi reklam”]

 

Ünlü Prof. Dr. Celal Şengör, yaptığı açıklamalarla gündeme gelmeyi başarmaya devam ediyor. Kanuni Sultan Süleyman’a hakarette bulunduktan sonra geçtiğimiz günlerde katıldığı bir programda Türk milletine cahil diyen Şengör, Osmanlı ve Selçuklu’da bilim ve eğitim adına hiçbir şeyin olmadığını ileri sürerek Yıldırım Bayezid için de “Kahraman falan değildir, enayidir” ifadesini kullanmıştı. Ekşi Sözlük’ün düzenlemiş olduğu soru–cevap etkinliğine katılan Şengör, kullanıcılarının kendisine yönelttiği birbirinden ilginç sorulara cevap verdi.

 

[adinserter name=”Görüntülü Dikey Esnek”]

 

MERAK EDEN HER ŞEYİ DENER

Bir katılımcı Celal Şengör’e “Kendi dışkınızı hiç yediniz mi?” diye sorunca “Yedim. Özellikle insan dışkısı acıydı” şeklinde cevap verdi. İsviçre’de doktora yaptığı yerde otlayan ineklerin ve dağ keçilerinin de dışkılarının tadına baktığını da belirten Şengör, “Özellikle insan dışkısı acıydı. Ötekiler de tatlıydı ama insanınki kadar acı değildi. Bu bir merak meselesidir, merak eden her şeyi dener” ifadeleri ile herkesi şaşırttı. Kullanıcılar sorduğu bazı sorular ve cevaplar ise şöyle:

[adinserter name=”Görüntülü Yatay Esnek”]

İNŞALLAHI KONUŞURKEN AYIRMAK AHMAKLIK

Hem kendinizi ateist diye tanıtıp hem de inşallah gibi kelimeleri kullanıyorsunuz. Neden?

Şengör: “Benim kullandığım inşallah, maşallah gibi kelimeler kültürümüzün bir parçasıdır. İngilizce konuşurken mesela jesus christ derim, Almanca konuşurken bir hayret ifade etmek için jesus maria derim. Bu, Hristiyan olduğun anlamına gelmiyor. Ben Türkiye’deki kültürün içinde büyüdüm. Bunları ayıklayarak kullanmaya kalkmak ukalalıktır, gereksizdir.”

 

[adinserter name=”Görüntülü Kare Esnek”]

 

Sürekli sansasyonel açıklamalar yaparak tuhaf bir popülariteye sahip olduğunuzun farkındamısınız?

Şengör: “Ben sürekli sansasyonel açıklamalar yaptığımın farkında değilim. Doğru bildiğimi söylüyorum. Ama bunun bir popülariteye yol açtığının farkındayım. Çoğu insanın ne dediğimi anlamamasından kaynaklanıyor bu durum.”

[adinserter name=”Görüntülü Yatay 728 x 90″]

ŞIMARIK BİR VELET DEĞİLİM ÇOCUK KALDIM

Bu yaşta “şımarık bir velet” gibi görünmeyi nasıl başarıyorsunuz?

Şengör: “Bu başarının sırrı benim çocuk olarak kalmayı başarmış olmamdır. Eğer çocuk olarak kalamasaydım zaten bilim yapamazdım. Bilim orijinal düşünmeyi gerektiren bir şey. Orijinal düşünmek için kafanın serbest olması lazım. İnsan büyüdükçe kafası kalıplaşıyor. Ben o kalıba bir türlü giremediğim için çocuk kaldım. Bundan da çok memnunum ama.”

[adinserter name=”Feed İçi Reklam”]

 

[adinserter name=”yazı içi reklam”]

 

[adinserter name=”Görüntülü Dikey Esnek”]

 

[adinserter name=”Görüntülü Yatay Esnek”]

 

[adinserter name=”Görüntülü Kare Esnek”]

 

[adinserter name=”Görüntülü Yatay 728 x 90″]

 

[adinserter name=”Kare Görüntülü Reklam 300 x 25]

error: İçerik korunuyor !!!