Ankara Büyükşehir Belediyesi, İhtiyaç Sahibi Vatandaşlara Yardım Kampanyası Başlattı

Ankara Büyükşehir Belediyesi, İhtiyaç Sahibi Vatandaşlara Yardım Kampanyası Başlattı

 

 

Ankara Büyükşehir Belediyesi, ihtiyaç sahibi vatandaşlara yardım kampanyası başlattı.

 

 

 

Ankara Büyükşehir Belediyesi, su faturalarını ödemekte zorlananlar için yardım kampanyası başlatıldığını duyurdu. Mansur Yavaş, sosyal medyada yaptığı paylaşımda, “Ekonomik krizin faturasını ödeyen vatandaşlarımız kendi faturalarını ödeyemez hale geldi. Gelin, su kullanımının arttığı pandemi sürecinde yine iyilikte bir damla olalım.” dedi.

Ankara Büyükşehir Belediyesi’nden (ABB) yapılan açıklamada, “İyilik Hastalıklardan Daha Bulaşıcıdır” ve “Birlikte Başaracağız” sloganıyla başlatılan yardım kampanyası kapsamında fatura borçları olan ailelerin isimlerinin yer aldığı listenin “https://suver.aski.gov.tr” adresi üzerinden paylaşıldığı belirtildi.

 

 

“VATANDAŞLARIMIZ SU FATURALARINI ÖDEYEMEZ HALE GELDİ”

Açıklamada, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş‘ın, sosyal medya hesabından yaptığı, “Ekonomik krizin faturasını ödeyen vatandaşlarımız kendi faturalarını ödeyemez hale geldi. Gelin, su kullanımının arttığı pandemi sürecinde yine iyilikte bir damla olalım. Dayanışmaya el verelim. Sosyal yardım alan ailelerimizin su faturasını ödemek için http://suver.aski.gov.tr/.” paylaşımına yer verildi.

 

 

 

 

 

 

 

 

error: İçerik korunuyor !!!