Gmail Hesabım Kapatıldı Nasıl Geri Açabilirim?

Youtube kanalımızın takipçilerinden Erdem arkadaşımızın ricası ile bu yazıyı sizler için hazırlıyoruz. Siz de takıldığınız, yapamadığınız sorun yaşadığınız her konuda bizden destek isteyebilirsiniz. Bu yazıyı okumaya başladıysanız çok ciddi bir sorununuz var demektir. Gmail hesabınız yani Google hesabınız devre dışı bırakılmıştır. Bunun birçok nedeni olabilir. Nedenini bilmiyor bile olabilirsiniz, fark etmez aşağıda anlattığımız yöntemi lütfen dikkatlice okuyun ve hesabınızın açılması için gerekli başvuruyu yapın.

 

 

Gmail’e girmeye çalıştığınızda hesabınız devre dışı uyarısı aldığınızda bu hesaba bağlı tüm Google hizmetlerinden de yasaklanırsınız. Yani Youtube, Google+, Google Play vb. diğer hesaplarınıza da erişemezsiniz. Şimdi ilk yapmanız gereken aşağıda bulunan Devre Dışı Bırakılan Google Hesabını Açma butonuna tıklayın.

 

Google Yardım Hesabı İçin Tıklayın…

 

Açılan sayfa hesabınızın devre dışından kurtarabileceğiniz tek yoldur. İlk olarak Google hesabınıza Gmail ile mi yoksa başka bir e-posta ile mi girdiğinizi belirtmeniz gereken kutucuğu işaretleyin. “Evet”i seçtiyseniz Gmail e-postanızı “Hayır”ı seçtiyseniz Google’a kayıtlı olduğunuz diğer e-posta adresinizi hemen alta açılan kutucuğa yazın. Daha sonraki adımda Google sizin başvuru sonucunu göndereceği, sizinle iletişim kurabileceği bir e-posta ister. Yani halen kullanabildiğiniz, şifresini bildiğiniz “başka” bir e-posta adresi yazmalısınız. Eğer böyle bir hesabınız yok ise Yeni E-posta Adresi Al yazımızdan kendinize yeni bir hesap açın. Daha sonra aldığınız e-postayı buraya yazın. Hotmail, Gmail, Yahoo fark etmez.

 

 

Sonraki adımda “Yararlı olabilecek başka bilgiler varsa lütfen bize bildirin” yazısına tıklayın, aşağıya doğru bir kutu açılacak. Buraya “dürüst” bir şekilde açıklama yazmanız önemlidir. Örnek bir metin hazırladık isterseniz bunu da kullanabilirsiniz. “Merhaba Sayın Yetkili, Google hesap politikalarına dikkat etmediğim için hesabım devre dışı bırakılmış. Politikaları okurken yaptığım hataları fark ettim. Hesabım benim için önemli, bu yüzden hesabımı açarsanız aynı hataları yapmayacağımı, çok daha dikkatli davranacağımı belirtirim. İlginiz ve anlayışınız için şimdiden teşekkür ederim. İyi günler iyi çalışmalar.” Bu metini kendinize özgü cümleler ekleyebilir, sorunu biliyorsanız ve tekrar yapmayacağınızı belirtebilirsiniz. Daha sonra “Gönder” butonuna tıklayın.

 

Gmail-Hesabım-Kapatıldı-Nasıl-Geri-Açabilirim-urfahaber-urfadanhaber-urfadanhabervar

 

https://www.google.com/search?q=titane&oq=titane&aqs=chrome..69i57j0i271l2.3600j0j1&sourceid=chrome&ie=UTF-8

error: İçerik korunuyor !!!