Şanlıurfa’da Kayıp 4 Arkadaştan 2 Gündür Haber Yok

Şanlıurfa’da Kayıp 4 Arkadaştan 2 Gündür Haber Yok

 

Şanlıurfa’nın Haliliye ilçesinde 4 arkadaştan iki gündür haber alınamıyor. Aileler, yetkililerden çocuklarının bulunması için yardım bekliyor.

 

Edinilen bilgiye göre, olay Haliliye ilçesine bağlı Süleymaniye Mahallesi’nde meydana geldi. Geçtiğimiz salı günü sabah saatlerinden itibaren evden çıkan çocukluk arkadaşları Faysal Bilgiç (18), Furkan Uyuşmaz (18), Mehmet Doğan (17) ile Mehmet Albayrak’tan (19) iki gündür Haber alınamıyor. Ailelerinin polise kayıp ihbarında bulunduğu 4 genç, emniyet ekiplerini alarma geçirdi.

 

[adinserter name=”Feed İçi Reklam”]

 

“ÇOCUKLARIMIZIN SAĞLIĞINDAN ENDİŞE EDİYORUZ”

Kaybolan gençlerden Furkan Uyuşmaz’ın annesi Fatma Uyuşmaz, “Sabah saatlerinde, anne ben işe gideceğim dedi. Daha sonra iş elbiselerini de alarak evden çıktı. Bir daha haber alamadık. Çok kötü durumdayız. 4 arkadaşı ile birlikte kayıplar. Hem telefonlarını hem de sosyal medya hesaplarını kapatmışlar. Ulaşamıyoruz, çocuklarımızın sağlığından endişe ediyoruz. Bize yardım edin” dedi.

 

Kaybolan gençlerden Furkan Uyuşmaz’ın babası Mehmet Hacı Uyuşmaz, “İki gündür oğluma ulaşamıyorum. Telefonuna ulaşamıyorum. Aramadığım, sormadığım yer kalmadı. Çok kötü durumdayız. Her yerde arıyoruz. Duyan, gören olursa lütfen bize yardım etsin” şeklinde konuştu.

 

[adinserter name=”Feed İçi Reklam”]

 

[adinserter name=”yazı içi reklam”]

 

[adinserter name=”Görüntülü Dikey Esnek”]

 

[adinserter name=”Görüntülü Yatay Esnek”]

 

[adinserter name=”Görüntülü Kare Esnek”]

 

[adinserter name=”Görüntülü Yatay 728 x 90″]

 

[adinserter name=”Kare Görüntülü Reklam 300 x 25]

error: İçerik korunuyor !!!